ANGA : Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.
język witryny
pl gb de fr ru cz
AKTUALNIE JESTEŚ W:
A A A
W tym miejscu znajdziecie Państwo schematy API (plany API) stosowane w instalacjach pomocniczych do uszczelnień mechanicznych ANGA. Objaśnienia do schematów znajdują się poniżej nich.

WYBIERZ SCHEMAT


Rysunek A

Rysunek B
V

- odpowietrzenie

FO

- wylot przepłukiwania

FI

- wlot przepłukiwania

Q

- wlot spłukiwania zewnętrznego

D

- spust

TI

- wskaźnik temperatury


Recyrkulacja jest wymuszana przez pierścień pompujący w komorze dławnicowej poprzez chłodnicę i z powrotem do tej komory dławnicowej . Układ ten znajduje zastosowanie do cieczy zanieczyszczonych lub specjalnych, przy wysokich temperaturach w celu zminimalizowania obciążenia cieplnego chłodnicy przez chłodzenie tylko niewielkiej ilości cieczy znajdującej się w obiegu.

OBJAŚNIENIA DO UKŁADÓW CYRKULACYJNYCH wg API 682 (610)

Przedstawione powyżej standardowe układy przepłukiwania i wyposażenia pomocniczego są układami najczęściej stosowanymi w przemyśle. Przedstawione tu oprzyrządowanie ma charakter opcji niezbędnego minimum i po dokonaniu uzgodnień z użytkownikiem poniższe układy mogą ulec rozbudowaniu zwiększając swą funkcjonalność.

Rysunek po lewej stronie (A) przedstawia schematyczny układ przewodów i oprzyrządowania, natomiast rysunek po prawej stronie (B) przedstawia najważniejsze szczegóły komory dławnicowej (uszczelnienia).


 filtr


 wskaźnik przepływu


 kryza


 zawór regulacyjny  przepływu


 sygnalizator ciśnienia


 separator (oddzielacz)


 zawór


 PCV- automatyczny  zawór


 wymiennik ciepła    (chłodnica)


 wskaźnik ciśnienia


 wskaźnik temperatury

 
|
wyślij
|
drukuj