ANGA : Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.
język witryny
pl gb de fr ru cz
AKTUALNIE JESTEŚ W:
A A A
W tym miejscu znajdziecie Państwo aktualności z naszej firmy podzielone tematycznie:

Nowe produkty i rozwiązania

ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. otrzymała wsparcie finansowe z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR), w ramach programu międzynarodowej sieci współpracy EUREKA wspierającego przedsięwzięcia badawczo-rozwojowe.

Nowy system cieczy zaporowej (barierowej) w ofercie ANGA - instalacja zgodna z normą API 682, Plan 53B.

W 2013 roku firma ANGA we współpracy ze swoim niemieckim partnerem, firmą ESC Technical Service GmbH z Geislingen wdrożyła z sukcesem specjalną konstrukcję uszczelnienia dzielonego IDZ-L.090 w zakładach firmy chemicznej Henkel AG&Co.KGaA w Niemczech.

Od kilku lat pokrycia diamentowe coraz szerzej są wykorzystywane w technice uszczelnień. ANGA także posiada w swojej ofercie uszczelnienia z pierścieniami ślizgowymi z powłokami diamentowymi, wykorzystywanymi dla poprawy własności pracy par ślizgowych, a co za tym idzie uszczelnień.

Uszczelnienia GK są stosowane w sprężarkach przepływowych różnych typów. Eliminują one tradycyjne uszczelnienia olejowe, labiryntowe czy też segmentowe.

Urządzenie AMS (ANGA Monitoring System) jest specjalizowanym urządzeniem pomiarowym przeznaczonym do monitorowania i rejestracji podstawowych parametrów pracy uszczelnień mechanicznych.

Każdy układ zabudowy uszczelnień gazodynamicznych wymaga odpowiedniej instalacji zasilającej w gaz zaporowy. Systemy te są specjalnie projektowane przez ANGA.

Targi, konferencje i szkolenia

Zapraszamy na stoisko naszej firmy podczas Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej, która odbędzie się w Rzeszowie, gdzie zaprezentujemy naszą ofertę i nowości w dziedzinie rozwiązań uszczelnieniowych dla przemysłuFarmaceutycznego.

Zapraszamy na stoisko naszej firmy na targach IFAT w Monachium, Niemcy, gdzie zaprezentujemy naszą ofertę i nowości w dziedzinie rozwiązań uszczelnieniowych dla wielu branż przemysłu.

Zapraszamy na stoisko naszej firmy podczas Konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym, która odbędzie się w Łodzi, gdzie zaprezentujemy naszą ofertę i nowości w dziedzinie rozwiązań uszczelnieniowych dla przemysłu spożywczego.

Zapraszamy na stoisko naszej firmy na targach WOD-KAN w Bydgoszczy, gdzie przedstawimy naszą ofertę i nowości dla branży wodno-kanalizacyjnej i komunalnej. Będzie to również okazja do porozmawiania z naszymi specjalistami w dziedzinie uszczelnień dla sektora wodno-kanalizacyjnego.

Zapraszamy na stoisko naszej firmy na targach MSV w Nitrze, Słowacja, gdzie zaprezentujemy naszą ofertę i nowości w dziedzinie rozwiązań uszczelnieniowych dla wielu branż przemysłu.

Zapraszamy na stoisko naszej firmy podczas XII Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym, która odbędzie się w Kazimierzu Dolnym, gdzie zaprezentujemy naszą ofertę i nowości w dziedzinie rozwiązań uszczelnieniowych dla przemysłu chemicznego.

Zapraszamy na stoisko naszej firmy podczas XXV Kongresu Użytkowników Pomp w Legnicy, gdzie zaprezentujemy naszą ofertę i nowości w dziedzinie rozwiązań uszczelnieniowych dla przemysłu chemicznego. Będzie to również okazja do wymiany uwag z dziedziny eksploatacji uszczelnień. 

Zapraszamy na stoisko naszej firmy podczas konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce, która odbędzie się w Licheniu koło Konina, gdzie zaprezentujemy naszą ofertę i nowości w dziedzinie rozwiązań uszczelnieniowych dla energetyki.

TARGI ACHEMA

14-18.06.2021

Zapraszamy na stoisko naszej firmy ... w hali nr ...  na międzynarodowych targach ACHEMA we Frankfurcie nad Menem, największym spotkaniu ekspertów branży chemicznej i procesowej w Europie (około 4000 wystawców z 50 krajów świata).

|
wyślij
|
drukuj